En İyi İmplant Markaları

implant markaları

İmplant bilindiği üzere daha çok yurtdışından ithal edilen özel bir malzemedir. Dolayısıyla hastalar, doktorlar tarafından implant yapılması öngörüldüğü zaman markaları araştırmakta ve en iyi markayı tercih etmeye çalışmaktadırlar. İşte bu noktada en iyi implant markaları hangileri soruları gündeme gelmektedir. An itibariyle ülkemizde hem yerli hem de yabancı implant markalarından söz etmek mümkündür. Bununla birlikte hastalar, yerli malı Omnitech vb. markaların implantlarını seçerek tedaviye devam edebileceklerdir. Aynı zamanda ITI Straumann, Nobel Biocare, Ritter ve Supra Active gibi markaların da ülkemizde diş hekimleri tarafından kullanıldığını net olarak belirtmek en doğrusudur.

İmplant Yaptırmak Pahalı mı?

Diş eksikliği yaşayan ve doktorlar tarafından implant tedavisi önerilen hastalar, öncelikle doğru ve kaliteli bir implant markasının ürününü tercih etmelidirler. Sonrasında fiyat ve diğer detaylandırmalara bakmak çok daha uygun olacaktır. Özellikle en iyi implant markaları bir nebze daha pahalı olsa da süreç sonunda hasta memnuniyetinin de üst seviyelere yükseleceği unutulmamalıdır. Bu arada implant yaptırmak aslında pahalı bir şey değildir. Fakat ülkemize ithal edilen implantlar daha çok Euro kuru üzerinden satın alınmaktadır. Haliyle kurda artışlar meydana geldiğinde fiyatların da yükseleceğini belirtmek mümkündür. Yine de diş hastanelerinin bu noktada hastalarını korumak için en uygun fiyatlarla implant aldıklarını belirtmek elzemdir.

İmplant Taktırma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İmplant taktırmadan evvel mutlaka iyi bir araştırma yapılmalı ve en iyi implant markaları tercih edilmelidir. Bunun dışında implant ile alakalı doktordan bilgi almak ve yönlendirmelerden istifade etmek uygun düşecektir. Yine diş hekimleri, sadece gerekli gördükleri hastalara implant uygulaması yapmakta ve haliyle problem, sorun oluşmaması için hastalara implant seçimi konusunda yardımcı olmaktadırlar. Siz de hekiminizden destek alarak bu süreçte en iyi markayı tercih edebilir, akabinde dişinizdeki hem görsel hem de fonksiyonel problemlerin hızlı biçimde giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu arada implant uygulamalarının İzmir ve İstanbul gibi hemen hemen bütün illerimizde başarıyla yapıldığını hatırlatmakta fayda görüyoruz. İsterseniz sizlere en yakın diş hastanesine giderek süreci başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir